بازی Wild Hearts

بازی Wild Hearts

بازی‌های ویدیویی دنیای جذاب و متنوعی را ارائه می‌دهند که با توجه به نوع شناخت علایق و سبک بیشتر گیمرها انتخاب و ساخته می‌شوند. تنوع در ساخت بازی‌های ویدیویی اگر به صورت اساسی کار نشده باشد خیلی زود توجهات را از دست می‌دهد و در ردیف آخرین بازی‌های سرگرم‌کننده و پرطرفدار قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم با بررسی بازی Wild Hearts شما را با دنیای متفاوتی آشنا کنیم که تلاش این بازی در رقابت با بازی مانستر هانتر است. اگر شما به بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستید و دوست دارید، سری بازی‌های جدیدی را امتحان کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بررسی بازی Wild Hearts

استخوان ‌بندی و شالوده یک بازی نقش موثری در فروش و جذب توجهات دارد. اگر یک بازی نتواند در روز عرضه محتوای مناسبی را ارائه دهد، تجربه سنگینی برای سازنده آن رقم خواهد خورد و برای ساخت مجدد آن باید زمان و هزینه‌های زیادی را پرداخت کند.

با بررسی بازی Wild Hearts متوجه می‌شویم که این بازی در زمان عرضه به عنوان یک رقیب برای سری مانستر هانتر معرفی شد که این محصول توسط استودیو امگا فورس توسعه یافته و شرکت الکترونیک آرتز آن را نشر داد. مدت زیادی از نشر این بازی نگذشته است که ایده‌های زیادی را همراه خود دارد.

جهان به تصویر کشیده شده در بازی wild hearts آزوما نام دارد که محیط و مناطق مختلفی را شاهد هستیم و هیولاهای مختلفی با نام کمونو در آن وجود دارد. کاراکتر اصلی داستان پس از آشنا شدن با اهالی دهکده میناتو، ماموریت‌هایی را در جهت کمک به آن ها آغاز می‌کند.

در جریان بررسی بازی Wild Hearts متوجه می‌شویم با هر ماموریت، بازیکن با هیولاهایی روبرو می‌شود که مکانیسم و ویژگی‌های گیم پلی متفاوتی دارند. جریان بازی به عهده گیم پلی است و در ادامه بازیکنان به راحتی می‌توانند در جهان با ماموریت‌های مختلف مشغول شوند.

ایکس باکس سری ایکس با پشتیبانی شرکت مایکروسافت یکی از جدیدترین و پرقدرت‌ترین کنسول‌های ارائه شده به بازار است که قابلیت اجرای بازی‌های ویدیویی مختلفی دارد. ساخت این دستگاه و سیستم صوتی و ظرفیتی که برای آن طراحی شده، تجربه لذت بخشی را برای طرفداران بازی‌های ویدیویی به ارمغان می‌آورد.

ایده های جذاب بازی wild hearts 

در شروع و بررسی بازی Wild Hearts می‌توان ساخت کاراکتر را با ایده‌های جذاب و سلیقه خودتان آغاز کنید. کاراکوری یکی از مکانیزم‌های جذاب این بازی است که موارد قابل ساخت مختلفی را در بردارد و از جمله آن‌ها می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

ایده های جذاب بازی wild hearts

  • ساخت جعبه‌های فنری و کمک به بالا رفتن از محیط
  • وارد کردن ضربه سنگین در زمان نبرد از بالا به پایین با کمک جعبه‌های فنری
  • ساخت و چینش چند جعبه کنار هم برای مقابله و دفاع در برابر هیولاها

قابلیت کاراکوری در این بازی ابتدا ساده به نظر می‌رسد، اما با گذشت مدتی متوجه می‌شویم که این مکانیسم چندان ساده نیست و زیاد هم پیچیده نیست که شما را سردرگم کند. این عملکرد با پیشنهادات خود در زمان مناسب می‌توانید بهترین نتیجه را از بازی بگیرید.

دسته ps5 امکان تجربه یک بازی جذاب را به علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی نظیر wild hearts می‌دهد که با قابلیت پاسخ‌دهی هپتیک و عملگرای مکانیکی این دسته، شما را عمیقا درگیر بازی می‌کند و به راحتی می‌توانید کنترل سلاح‌های بازی را داشته باشید.

با بررسی بازی Wild Hearts متوجه طراحی خوب مکانیسم کارکوری می‌شویم، با اینکه به خوبی در دل بازی قرار نگرفته است اما بازیکن به کمک آن می‌تواند چادر برای استراحت، کمپ فایر، میز ساخت و ساز بسازد و در صورت خراب نشدن آن‌ها توسط هیولاها به صورت ثابت در محیط بازی ثابت بمانند.

از دیگر موارد این مکانیسم می‌توان به نقش کلیدی آن در بازی و مبارزات اشاره کرد که در صورت استفاده درست می‌توان بازی را به بهترین نحو پیش برد. اما به دلیل طراحی خشک انیمیشن‌های حرکتی بازیکن، سبب شده تا در مبارزات حساس سراغ این عملکرد نرویم.

نبرد با Gritdog در بازی Wild Hearts

در بررسی بازی Wild Hearts ابزارهایی که در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، قابل توجه است. با ورود به سیستم مبارزات، سلاح‌های متنوعی ارائه شده‌اند که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و از جمله آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاتانا سلاحی مناسب برای افرادی است که به سرعت علاقه دارند.
  • اگر تمایل دارید، هیولاها را از فاصله دور از بین ببرید، استفاده از سلاح Cannon و تیر و کمان پیشنهاد می‌شود.

طراحی سلاح‌ها به دلیل تنوعی که دارند، شیوه‌های مبارزی خوبی را پیشنهاد می‌کنند و با کمک آن‌ها می‌توانید بیشترین تاثیر را بر روی بازی خود بگذارید. با بررسی بازی Wild Hearts متوجه بیشترین تاثیر بر مبارزات بازی می‌شویم که در سیستم ساخت و ساز است. به عنوان نمونه می‌توان به کشتن کمونوها اشاره کرد که در نتیجه آن لباس جنگی و ارتقای سلاح‌های متنوع صورت می‌گیرد.

نبرد با Gritdog در بازی Wild Hearts

دسته ps4 با قابلیت اتصال به کابل کنسول هنگامی که خاموش و روشن است، بهترین حالت را برای بازیکن فراهم می‌کند که تجربه جذابی از بازی‌های ویدیویی همچون وایلد هارتز را داشته باشد و با سلاح‌های این بازی، ارتقا و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند.

در صورتی که بازی‌ها گیم پلی محور باشند، تنها با دنبال کردن یک هدف، بازی را پیش می‌گیرند. از این رو بازی باید آنقدر محتوای متنوعی داشته باشند که بازیکن از ارتقای کاراکتر و سلاح‌ها لذت ببرد. اما با بررسی بازی Wild Hearts متوجه می‌شویم که این بازی با وجود مکانیسم‌های مبارزه‌ای قابلیت بهتر شدن را دارد.

همچنین سازندگان می‌توانستند با بررسی بازی Wild Hearts ساختار متفاوتی از هیولاها با آیتم‌های جدید ارائه دهند که این امر صورت نگرفته است. اگرچه شانس بدست آوردن آیتم‌ها در بازی در سطح بالایی قرار دارد، اما در صورت عدم محتوای کافی، کاراکتر در زمانی کوتاه به یک کاراکتر اندگیم تغییر می‌کند و همین امر باعث کاهش رغبت به انجام و ادامه بازی می‌شود.

ماموریت‌های بازی Wild Hearts

پس از بررسی بازی Wild Hearts متوجه دو نوع ماموریت از سوی شخصیت بازی می‌شویم که نوع اصلی آن از طراحی خوب و چالش برانگیزی برخوردار است. ماموریت‌های فرعی نیز به نوعی همان ماموریت‌های اصلی کاراکتر داستان است. با انجام دادن ماموریت‌های اصلی و فرعی متوجه ساختار مشابه بازی می‌شوید که انجام این بازی به صورت گروهی پیشنهاد می‌شود.

در خلال بررسی بازی Wild Hearts متوجه قابلیت انجام ماموریت‌های بازی به صورت تک نفره و گروهی خواهیم شد که با کشتن هیولاها روند داستانی آن پیش گرفته می‌شود. تنها مشکلی که در رابطه با مبارزات اصلی وجود دارد، مشکل هماهنگی دوربین با اکشن است که کنترل کاراکتر را برای بازیکن سخت می‌کند.

ویژگی‌های بازی wild hearts

ویژگی‌های بصری این بازی به صورت معمولی طراحی شده است و در بعضی مواقع زمانی که تابش نور خورشید صورت می‌گیرد باعث اذیت شدن چشم مخاطب می‌شود. اما جدای از این موارد، محیط‌های این بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هر محیط، حس و تجربه متفاوتی را برای مخاطب رقم می‌زند.

Wild Hearts

طراحی هیولاهای بازی هم به خوبی انجام گرفته است و با کشتن آن‌ها می‌توان گوشت استیک شده یا لباس‌ها جدیدی را در اختیار گرفت که برای ادامه بازی به کاراکتر داستان کمک شایانی می‌کند. ویژگی تارگت لاک بازی به دلیل مشکلات طراحی در انیمیشن‌های حرکتی مشکلاتی را به همراه خواهد آورد.

در ادامه بررسی بازی Wild Hearts متوجه اندک باگ‌هایی می شویم، اما از نظر فنی در یک شرایط قابل قبولی قرار دارد و بازیکن بدون افت فریم می‌تواند تجربه خوبی را کسب کند. همچنین موسیقی، صداگذاری و افکت‌های صوتی بازی از کیفیت خوبی برخوردار است.

کلام پایانی 

بازی وایلد هارتز یک بازی ویدیویی جدیدی است که به نشر آن متوجه شباهت آن با بازی مانستر هانتر می‌شویم و به نوعی زر سایه این مجموعه قرار گرفته است. با بررسی بازی Wild Hearts متوجه مکانیسم ساده آن می‌شویم که با وجود مشکلاتی که در ساخت آن دارد، ویژگی‌ها و قابلیت‌های جذابی را ارائه کرده است. در صورتی که تجربه بازی مجموعه مانتسر هانتر را نداشته‌اید، این بازی نمی‌تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

مدیر سئو
مدیر سئو

مطالب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *