The hardest games of 2023

سخت ترین بازی های 2023

بازی‌های ویدیویی که با کنسول‌های جدید و پیشرفته اجرا می‌شوند به دلیل درجه سختی بالا طرفداران خاص خود را دارند. گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای اغلب به دنبال سخت‌ترین بازی‌های 2023 هستند تا خود را به چالش بکشند. این بازی‌های سرگرم کننده در ژانرهای مختلف اجرا می‌شوند و می‌توانند گیمرها را چندین ساعت پای سیستم میخکوب کنند.

 ژانرهای هیجان انگیز و ماجراجویانه و ترسناک همیشه پر‌طرفدار هستند. شرکت‌های بازی سازی با ساخت بازی‌های متنوع و مهیج توانسته‌اند تمام سلیقه‌ها را با خود همراه سازند. برخی بازی‌ها درجه سختی بالاتری دارند و توانسته‌اند بیشتر روی بازیکن‌ها تاثیر بگذارند. از نمونه‌ بازی‌ های سخت در سال 2023 می‌توان به بازی Witchfire، Remnant 2 و بازی بازی Lies of P اشاره کرد.

سخت ترین بازی های 2023

نسل جدید بازی‌های رایانه‌ای روی کنسول‌ پلی استیشن 5 اجرا می‌شوند و گیمر می‌تواند به کمک قابلیت‌های کنسول‌ از تمام آپشن‌های بازی نهایت استفاده را ببرد. در این نسل شما شاهد بازی‌های سخت و جدیدی هستید که طرفداران زیادی هم دارند و توانسته‌اند صنعت بازی‌های ویدیویی را تحت تاثیر قرار دهند. در اینجا به چند مورد از سخت‌ترین بازی‌های 2023 اشاره می‌کنیم:

سخت ترین بازی های 2023

 • 1. بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon

این بازی سخت و چالش برانگیز توسط استودیو From Software ساخته شده و توانسته تایم زیادی گیمر را سرگرم کند. درجه سختی این بازی بالا است و هر کسی نمی‌تواند مراحل آن را به راحتی پشت سر بگذارد. در این بازی مهارت‌های بازیکن به چالش کشیده می‌شود و انجام این بازی‌های سخت می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در او شود.

 امکان نصب بازی روی کنسول پلی استیشن 4 وجود دارد و گیمرها می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند. سخت‌ترین بخش این بازی مربوط به شکست دادن باس فایت‌های آن است و عبور از این مراحل دشوار است. برای چند ساعت می‌تواند فرد را درگیر کند. گیمر قادر است تا با کسب آیتم‌های لازم توانایی خود را برای مبارزه با دشمن بیشتر کند.

The hardest games of 2023

 • 2. بازی Witchfire

Witchfire جزو سخت‌ ترین بازی‌ های 2023 است. در این بازی سخت و مهیج مکانیزم‌های بیشماری از بازی شوتر اول شخص به کار گرفته شده است. توانایی بازیکن در بازی به خوبی محک زده می‌شود. در نگاه اول چندان سخت نیست اما با گذشت زمان و طی مراحل اول کم کم دشوار می‌شود. برای خرید جدیدترین انواع بازی ps4 کلیک نمایید

 درجه سختی خود را نشان می‌دهد. برای برخی گیمرها این شرایط استرس‌زا است؛ اما باز هم تلاش می‌کنند تا با آمادگی لازم دشمن را شکست دهند. نصب بازی روی کنسول‌های جدید باعث شده تا همیشه در دسترس بازیکنان باشد.

Witchfire

 • 3. بازی Remnant 2

اگر به دنبال یک بازی سخت و چالش برانگیز هستید استودیو Gunfire Games بازی Remnant 2 را به شما معرفی می‌کند که از سخت‌ترین بازی‌های 2023 است. این بازی در قالب شوتر سوم شخص در دسترس گیمرها قرار گرفته و کاملا جذاب و سرگرم کننده است‌. استفاده از المان و مکانیزم برخی بازی‌ها در این بازی درجه سختی آن را افزایش داده است.

در جریان بازی بازیکن‌ها با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند و هر چه مراحل جلوتر می‌رود سخت‌تر می‌شود. این استودیو با طراحی دشمنان و باس‌های متنوع در بازی توانسته جذابیت آن را دو چندان کند. مهارت‌های گیمر در بازی به خوبی محک زده می‌شود‌.

Remnant 2

 • 4. بازی Ark: Survival Ascended

از دیگر بازی‌های سخت رایانه‌ای که طی سال‌های اخیر به بازار عرضه شده می‌توان به  Ark: Survival Ascended اشاره کرد. در مراحل این بازی شما شاهد چالش‌های جدید و سختی هستید به همین دلیل به عنوان سخت‌ترین بازی‌های 2023 معرفی می‌شود.

سخت ترین بازی های 2023

 مهمترین ویژگی این بازی هشدار دادن خطرات و حوادث غیر منتظره است. به همین دلیل بازیکن برای مقابله با خطرات آماده می‌شود. اگر به دنبال بازی‌هایی با این ژانر هستید می‌توانید از این بازی نهایت لذت را ببرید و برای بقا و زندگی تلاش کنید.

بازی Ark: Survival Ascended

 • 5. بازی Risk of Rain Returns

این بازی توسط استودیو Hoppo Games طراحی و ساخته شده و توانسته نیاز گیمرها را به خوبی پاسخ دهد. اگر چه نسخه ریمستر است؛ اما اپشن‌های خوب و مهیجی دارد. بازیکن با نصب این بازی به دوران طلایی بازی‌های اکشن می‌رود. خطر مدام احساس می‌شود و این نشان دهنده درجه سختی بالای بازی است.

برای افرادی که به بازی‌های سخت علاقه دارند این بهترین گزینه است. این جزو سخت‌ترین بازی‌های 2023 است و سیستم مبارزه در آن شکلی جذاب و سرگرم کننده دارد. با نصب این بازی بازیکن ساعت‌ها مشغول می‌شود و دوست دارد همه مراحل را پشت سر بگذارد.

بازی Risk of Rain Returns

 • 6. بازی Lies of P

برای علاقه‌مندان به بازی‌های سخت و مهیج بازی Lies of P طراحی شده که سبکی متفاوت دارد. این بازی ساخته شده توسط استودیو From Software طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. میزان سختی و دشواری بازی بالا بوده و چالش‌های زیادی را پیش روی گیمر قرار می‌دهد.

محیط بازی کاملا جذاب و سرگرم کننده است‌ و می‌تواند چندین ساعت بازیکن را پای سیستم میخکوب کند. سخت بودن مراحل بازی گیمر را ترغیب به ادامه مراحل می‌کند. مبارزه با دشمنان و بکارگیری قدرت و توانایی خود جذابیت بازی را بیشتر کرده و آن را به سخت‌ترین بازی‌های 2023 تبدیل کرده است.

بازی Lies of P

 • 7. بازی Ghostrunner 2

این بازی از نسخه قبلی خود پیشرفته‌تر است و بازیکن در بازی آسیب‌ پذیرتر می‌شود. هیجان و سختی بازی باعث شده تا تمرکز بازیکن افزایش پیدا کند. چالش‌های جدیدی در این بازی پیش روی گیمر است و باید به کمک توانایی‌های خود دشمنان و چالش‌ها را از سر راه بردارد.

سرعت بازی بالا است و در آن شما شاهد المان‌ها و مکانیزم‌های تازه هستید. با این المان‌ها عبور از مسیرهای سخت آسان‌تر می‌شود. برای علاقه‌مند به بازی‌های سخت و مهیج این بازی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

بازی Ghostrunner 2

 • 8. بازی Lords of the Fallen

جاه طلبانه بودن بزرگ‌ترین نقطه قوت این بازی است و باعث شده تا طرفداران زیادی هم داشته باشد. بالا بودن هیجان بازی تجربه آن را برای بازیکن لذت‌ بخش‌تر می‌کند. سخت‌ ترین بازی‌ های 2023 است؛ زیرا مراحل سختی دارد.

سازندگان این بازی برای جلب نظر بازیکنان محیط بازی را به صورت کاملا هوشمندانه و خلاقانه و با باس فایت‌های متنوع طراحی کرده‌اند. درجه سختی بازی بالا است و گیمر در تمام مراحل با چالش‌هایی روبرو است که تلاش می‌کند تا با تکیه بر توانایی و قدرت خود این چالش‌ها را حذف کند.

بازی Lords of the Fallen

 • 9. بازی Sons of the Forest

بازی Sons of the Forest ساخت استودیو Endnight Gmes است که در سال قبل در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفته است. تجربه دلهره آوری دارد و در تمام مراحل بازی استرس همراه گیمر است. خشونت در این بازی به چشم می‌خورد.

در تمام مراحل بازیکن در تلاش است تا دشمنان را حذف و چالش‌های پیش رو را از بین ببرد. با ارتقای شخصیت خود می‌توانید سخت‌ترین بازی‌های 2023 را هم با موفقیت پشت سر بگذارید. این بازی هر بازیکنی را غرق خود می‌کند. به همین دلیل برای سرگرمی نصب آن توصیه می‌شود.

بازی Sons of the Forest از سخت ترین بازی های 2023

 • 10. بازی Only Up

این بازی عجیب با هیجان خود توانسته سر و صدای زیادی به پا کند. بالا بودن درجه سختی بازی باعث شده تا مورد استقبال قرار بگیرد. هدف بازیکن رسیدن به یک نقطه خاص است و برای آن باید از مسیرهای پر چالش عبور کند.

ژانر خاص بازی هیجان آن را دو چندان کرده و باعث سرگرمی گیمر شده است. مهمترین چیزی که سبب افزایش تمرکز بازیکن می‌شود کنترل بازی است. این بازی سخت روی کنسول‌های جدید قابل اجرا است و می‌تواند شما را برای چندین ساعت پای سیستم میخکوب کند. جهت نصب بازی ps5 کلیک نمایید.

 بازی Only Up

 • 11. بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon

بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon جدیدترین نسخه است و به عنوان سخت‌ ترین بازی 2023 معرفی می‌شود. اگر به بازی‌های چالش برانگیز و سخت علاقه‌مند هستید این می‌تواند برای شما گزینه خوبی باشد.

سازنده بازی تلاش کرده تا محیطی واقعی را برای گیمر شبیه سازی کند. به همین دلیل وقتی وارد بازی می‌شوید هیجان و استرس شما زیاد می‌شود. سخت بودن بازی به دلیل مراحل پر چالش آن است. در تمام مراحل بازیکن باید قدرت و توانایی‌های خود را محک بزند.

بازی سخت 2023

سخن پایانی

بزرگترین دغدغه گیمرها انتخاب بازی است که هیجان آن بالا باشد و بتواند مراحلی پر چالش را پیش روی آنها قرار دهد. به همین دلیل طی سال‌های اخیر کمپانی‌های مختلفی اقدام به ساخت بازی‌های سخت و مهیج کرده‌اند. سایت پی اس استور با معرفی سخت‌ ترین بازی‌ های 2023 توانسته به راحتی پاسخگوی نیاز بازیکنان باشد. تنوع در این بازی‌های ارائه شده زیاد است و گیمرها هیچ محدودیتی برای انتخاب ندارند‌. درجه سختی بازی‌ها متفاوت است و افراد می‌توانند با توجه به توانایی‌های خود بازی را انتخاب کنند.

بازی های ویدیویی

مدیر سئو
مدیر سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *