نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم

نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم

کنسول پلی‌استیشن ۵ اسلیم با درایو نوری و بدون درایو نوری در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم از طریق اتصال به اینترنت امکان پذیر است. افرادی که کنسول دیجیتالی را خریداری کرده‌اند می توانند درایو نوری را هم به صورت جداگانه تهیه و نصب کنند.

 نصب این درایو کاملا راحت است و تنها نیاز به اینترنت دارد‌. با نصب این درایو امکان انجام بازی فیزیکی برای گیمرها فراهم می‌شود. نصب نیاز به تخصص و دانش دارد و هر کسی نمی‌تواند به راحتی این کار را انجام دهد. در ادامه مطلب شما را با چگونگی نصب این درایو آشنا می‌کنیم.

چگونگی نصب درایو دیسک نوری پلی استیشن 5 اسلیم

برای نصب درایو نوری به کنسول پلی استیشن ۵ نیاز است تا دستگاه را به اینترنت متصل کنید. اگر این اتصال قطع شود امکان نصب وجود ندارد. برای خرید پی اس 5 اسلیم و نصب درایو بهتر است مطلب مربوط به آن را مطالعه کنید. زمانی که درایو نوری را تهیه می‌کنید روی بسته‌بندی آن درج شده که هنگام نصب نیاز به اینترنت دارد. شرکت سونی با این کار توانسته مشتریان را از چگونگی نصب آگاه کند. کاربران به کمک مراحل زیر می‌توانند پروسه نصب را کامل کنند:

  • در مرحله اول باید با ورود به Control Center و لمس گزینه Power و انتخاب گزینه turn pff ps5 دستگاه را خاموش کنید.
  • بعد از آن باید از خاموش بودن دستگاه مطمئن شوید و اجازه دهید تا صفحه نمایشگر و نشانگر برق به طور کامل خاموش شوند.
  • در مرحله سوم نیاز است تا تمام کابل‌ها را از دستگاه کنسول جدا کنید و اجازه دهید تا کمی خنک شود.
  • برای نصب درایو نوری نیاز است تا قسمت جلویی کنسول در مقابل شما باشد. پس بهتر است پایه‌های افقی کنسول را جدا کنید.
  • در این مرحله از نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم باید کاور را به آرامی بالا کشیده و خارهای کاور را بیرون بیاورید تا بتوانید به صورت کاملا ایمن درایو را نصب کنید.
  • روی دستگاه مکان نصب درایو مشخص شده پس باید پایه‌های درایو دیسک نوری را به آرامی در دو سوراخ مشخص شده قرار دهید.
  • وقتی صدای تق شنیده شد درایو دیسک نوری را به آرامی در فضای کوچک خود فشار دهید. اگر فشار بیش از اندازه زیاد باشد می‌تواند به درایو آسیب وارد کند.
  • در این مرحله باید کاور کنسول را در محل قرارگیری خود تراز کنید. تراز کردن باید به آرامی صورت بگیرد تا جایی که شما صدای جا رفتن آن را بشنوید.
  • در مراحل پایانی باید پایه‌های افقی بلندتری که روی درایو عرضه می‌شوند را در محل پایه‌های پلی استیشن ۵ قرار دهید. به آرامی فشار را ادامه دهید تا زمانی که صدای محکم شدن به گوش شما برسر.
  • پس از اتمام نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم اکنون باید سیم برق و دیگر کابل‌ها را به کنسول متصل کرده و آن را روشن کنید.

چگونگی نصب درایو دیسک نوری پلی استیشن 5 اسلیم

کاور و پایه‌های باز شده از دستگاه را در یک جای امن نگهداری کنید تا زمانی که قصد باز کردن درایو را دارید بتوانید مجدد آن‌ها را متصل کنید. برای راه‌انداری درایو نوری باید از اتصال اینترنت مطمئن باشید. پلی استیشن را به اینترنت متصل کرده و از درایو نوری استفاده کنید.

سخن پایانی

نصب درایو نوری پلی استیشن 5 اسلیم نیاز به تخصص دارد. اگر کنسول‌ دیجیتالی را تهیه کرده‌اید برای استفاده از درایو نوری باید آن را به صورت جداگانه خریداری و نصب کنید. برای بهره‌مندی از تمام ویژگی‌های پلی استیشن ۵ نیاز است تا این درایو را نصب کنید. ما در سایت پی اس استور در کنار شما هستیم تا بتوانید کاز نصب را به صورت کاملا ایمن و تخصصی انجام دهید. کارشناسان ما در صورت نیاز مشاوره‌های رایگان ارائه می‌کنند.

مدیر سئو
مدیر سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *